Скачать торрент Tetris Effect [v 1.0.1]Tetris Effect - це розроблена незалежною ігровою студією «Monstars» нова версія легендарного Тетрису. Тут вас чекають десятки різних фонів, безліч режимів, відмінна атмосфера і не тільки…

Ну а насамперед хотілося б сказати про те, що, зважившись скачати Tetris Effect торрент від хатаба, ви зможете пограти в гру поколінь, і при цьому насолодитися її ігровим процесом, заснованим виключно на сучасних технологіях і механіків. Але найголовніше не це, а те, що в цій грі крім традиційного звичного всім режиму гри присутня ще й величезна кількість інших режимів. Загалом, нудьгувати в цій грі вам точно не доведеться.

Стандартний режим, звичайно ж, в цій грі є найголовнішим. Але не варто думати, що в ньому ви будете просто кидати фігури один на одного, як це робилося в оригінальних версіях гри. Тут все набагато крутіше, як в технічному. Так і у візуальному плані. А в очі в першу чергу кидається саме візуальна складова. Справа в тому, що тут кожна гра являє собою окрему історію, що розгортається на тлі гри. Це може бути історія дельфінів, що плавають на задньому фоні, або ще що. При цьому кожен раз, коли ви щось робите, наприклад, знищуєте чергову лінію, на задньому тлі починає відбуватися щось нове, і це заворожує і захоплює одночасно.

Игра Tetris Effect RePack от xatab через торрент бесплатно
Окрім ж стандартного, традиційного режиму гри, присутній тут і безліч інших. Наприклад, є режим, в якому ви будете накопичувати енергію в шкалі, яку в результаті можна буде витратити на паузу, зупинку, що в свою чергу може допомогти вам в самий епічний або складний момент. А є режим з «палицями», які перед кожним новим випаданням попереджають про себе. А є, наприклад, ще й режим «Purify», в якому ви спочатку будете починати грати на рівні, вже наполовину заповненому фігурами. Частина фігур в цьому режимі спочатку заражена, і ви повинні будете зробити все можливе, щоб знищити заражені фігури і не допустити поширення зарази.

А ще вас напевно порадує величезна кількість режимів з видозміненими фігурами, з різними новими фонами, з унікальними правилами і багатьом іншим. Плюс, ви в будь-який момент можете самостійно придумати правила і налаштувати гру, як вважаєте за потрібне. Грайте в легендарну гру поколінь, проходите численні рівні, влаштовуйте випробування і просто насолоджуйтеся процесом.

Год: 2019
Жанр: Логические (Logic) / Аркады (Arcade)
Разработчик: Resonair, Monstars
Тип издания: RePack
Язык интерфейса: Английский
Таблетка: Вшита (CODEX)

Системные требования
Операционная система: Windows 7, 8, 10 (64 бита)
Процессор: Intel i3-4340
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: NVIDIA GTX 750 Ti
Место на жестком диске: 4.67 Гб

Особенности репака
- Ничего не вырезано/ Ничего не перекодировано
- Версия игры: 1.0.1
- Смена языка в меню настроек игры
- Время установки 1 минута (Зависит от компьютера)
- Repack от xatab

Категория: Arcade / Logic

Скачать игру Tetris Effect [v 1.0.1] через торрент на русском бесплатно можно, перейдя по ссылке ниже. [1.93 GB]


Похожие релизы
FIA European Truck Racing Championship (2019) PC | Repack от xatab GRID 2019 Team Sonic Racing (2019) Borderlands 3 (2K Games) (RUS/ENG/MULTi) [L] Point Blank [3.34.1811.1.23065.01] (2009) PC | Online-only

Комментарии пользователей
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.